Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri l-aktar affidabbli ta 'Solis 5-10 Inverter ta' Vultaġġ Għoli fiċ-Ċina, jappoġġja wkoll servizz personalizzat. Merħba biex tixtri avvanzat Solis 5-10 High Voltage Inverter fl-istokk mill-fabbrika tagħna.
Għaliex tagħżel lilna?
1. Kompetenza ppruvata fuq 15-il sena fix-xemx:
Id-Ditta Tagħna tispeċjalizza fid-disinn ta 'invertituri għal proġetti ta' utilità u għandha storja ppruvata ta 'aktar minn 500MW ta' kapaċità installata. Finanzjament ta 'R&D: Investiment Annwali ta' R&D ta '15% tad-Dħul Gross, Jgħin biex Inżommuna Kurrent B'Xejriet Ġodda tal-Grid (Impjanti tal-Enerġija Virtwali).
2. Magazzinaġġ tan-Netwerk tal-Loġistika Globali:
L-użu ta '3 Postijiet tal-Hub fiċ-Ċina, l-Ewropa, U l-Istati Uniti għal Ħinijiet ta' Kunsinna Mgħaġġla. Dwana: L-Ispeċjalisti tad-Dwana Immaniġġjaw Id-Dokumentazzjoni Għall-Importazzjonijiet/Esportazzjonijiet Biex Jeliminaw id-Dewmien.
3. Appoġġ Iċċentrat fuq il-Klijent 24/7 Appoġġ Tekniku:
Inġiniera Multilingwi Jipprovdu Aġġornamenti ta' Soluzzjoni ta' Problemi U Firmware. Skontijiet bl-ingrossa: Ipprezzar Flessibbli Għal Ordnijiet Iktar Minn 500 (100-250 Unitajiet Jipprofittaw Skontijiet Ibbażat Fuq Kwantità).
Deskrizzjoni tal-Prodotti
x'inhu Solis 5-10 Inverter ta 'Vultaġġ Għoli?

Is-Solis Inverter huwa ddisinjat speċifikament għal sistemi kbar ta' enerġija solari, li jibbilanċja prestazzjoni ta' kwalità għolja-u affidabbiltà għal użu kummerċjali u industrijali u skalabbiltà għal żidiet futuri tas-sistema. Dan l-inverter huwa ddisinjat biex jissodisfa r-rekwiżiti għoljin tal-installazzjonijiet fotovoltajċi tal-lum, li juża teknoloġija avvanzata tal-inverter PV għall-produzzjoni tal-enerġija flimkien ma 'stil industrijali durabbli. L-inverter huwa ddisinjat biex jikkonnettja ma 'arrays solari li jottimizzaw ir-rendiment tal-enerġija abbażi tal-post tas-sit, id-disponibbiltà tar-riżorsi solari, l-output minn moduli, u restrizzjonijiet speċifiċi għall-installazzjoni tas-sistema PV-post.
x'inhuma l-vantaġġi tal-Inverter?
1. Soluzzjonijiet tal-enerġija kost-effettivi
Telf imnaqqas tas-Sistema:Algoritmi fi ħdan l-inverter jottimizzaw il-konverżjoni AC-għa-DC li jnaqqsu t-telf minn 3% -5%.
Flessibilità fl-Għażliet tal-Immuntar:Tliet metodi disponibbli biex jintramaw inverter huma ħajt, arblu u rack tad-dwana skont ir-restrizzjonijiet tas-sit tax-xogħol speċifiku tiegħek.
2. Monitoraġġ Avvanzat
Cloud-Analitika Ibbażata:Jipprovdi għarfien dwar metriċi tal-prestazzjoni, skoperta ta' ħsarat, u twissijiet ta' manutenzjoni permezz ta' dashboard faċli għall-utent-.
Twissijiet ta' Manutenzjoni Preventiva:Jidentifika kwistjonijiet potenzjali (eż., tisħin żejjed tal-inverter) kmieni, u jnaqqas l-ispejjeż tat-tiswija b'25%.
3. Sostenibbiltà
Manifattura ta' Żero Skart:Il-proċess tal-manifattura jutilizza materjal riċiklat flimkien ma' proċessi effiċjenti fl-enerġija li huma konformi mal-objettivi Ambjentali, Soċjali u tal-Gvern (ESG).
Karatteristiċi ta' Appoġġ tal-Grid:Kapaċità li tappoġġja r-regolazzjoni tal-vultaġġ u l-istabbilizzazzjoni tal-frekwenza biex ittejjeb ir-reżiljenza tal-grilja elettrika.
X'inhuma l-Karatteristiċi tal-Inverter ta 'Vultaġġ Għoli Solis 5-10?
1. Effiċjenza U Prestazzjoni Għolja
Teknoloġija Smart MPPT:Juża algoritmi avvanzati ta 'Traċċar tal-Punt Massimu ta' Enerġija biex jimmassimizza l-output mill-pannelli solari biex jipproduċi aktar enerġija mill-pannelli irrispettivament minn kemm dawl tax-xemx jolqot il-pannelli. Dan jippermetti li l-pannelli solari jipprovdu enerġija b'mod konsistenti irrispettivament mil-livell ta 'dawl jiddi fuq il-pannelli.
Kompatibilità Wide' ta' Input ta' Vultaġġ:Il-firxa tad-dħul tal-vultaġġ tal-inverter tippermetti kompatibilità ma 'varjetà wiesgħa ta' tipi ta 'pannelli solari u rekwiżiti tal-grilja.
Telf ta' Enerġija Baxxa:Id-disinn termali effiċjenti u l-elementi tad-disinn ta' telf ta'-konverżjoni-baxx inaqqsu l-ħela tal-enerġija biex jinkiseb l-ogħla livell ta' effiċjenza tal-industrija.
Għaliex Huwa Importanti:A more efficient inverter will provide a higher return on investment (ROI) to the customer, as independent research has shown that there is a 5-10% increase in energy output for inverters >96% effiċjenti meta mqabbla ma 'dawk b'effiċjenzi aktar baxxi.
2. Skalabbiltà u Integrazzjoni
Disinn Modulari:Jippermetti operazzjonijiet paralleli għal kapaċitajiet estiżi mingħajr disinn mill-ġdid tas-sistema kollha. Sistemi modulari interface bla xkiel mal-batteriji u sistemi intelliġenti ta 'ġestjoni tal-enerġija.
Protokolli ta' Komunikazzjoni:L-invertituri huma kompatibbli ma' apparat eżistenti SCADA, Modbus, u SNMP għal-monitoraġġ f'ħin reali u aċċess għal dejta analitika.
Għaliex Dan Jgħodd:L-iskalabbiltà hija kritika fi żviluppi kbar. B'disinn modulari, skjeramenti f'fażijiet inaqqsu l-ispejjeż kapitali bil-quddiem b'20% -30% meta mqabbla ma 'disinji tradizzjonali.
3. Konformità u Sigurtà
Ċertifikat ta 'globali: CE, IEC 62109, UL 1741 u kodiċi tal-grilja konformi fl-Ewropa, l-Amerika ta' Fuq u l-Asja -Paċifiku.
Konformi EMC: Tissodisfa jew taqbeż l-istandards internazzjonali ta 'Interferenza Elettromanjetika sabiex ma tfixkelx applikazzjonijiet sensittivi. Raġunijiet Biex Xiri: Iċ-ċertifikazzjonijiet tagħna juruk li l-prodotti tagħna huma elenkati UL, jistgħu jintużaw ma 'kwalunkwe apparat ieħor Elenkat UL, huma konformi mal-liġijiet nazzjonali kollha, u jgħinu biex tiġi minimizzata r-responsabbiltà.
Assigurazzjoni tal-Produzzjoni

1. Manifattura ta'-l--l-Arti-
Manifattura Awtomatizzata:L-iwweldjar robotiku u l-kalibrazzjoni ta 'preċiżjoni jipprovdu l-istess prodott fuq kull ġirja ta' produzzjoni u jgħinu biex jipproduċu aktar minn 10,000 prodott fix-xahar.
Ittestjar-Dar:Ittestjar ta 'abbuż rigoruż (ittestjar tal-vibrazzjoni u ċikliżmu termali) isir biex jiġi żgurat li l-inverters jaħdmu sew taħt kundizzjonijiet operattivi għoljin ħafna u baxxi.

2. Kontroll tal-Kwalità
100% Ħruq-Fl-Ittestjar:L-inverters kollha jitħaddmu kontinwament għal 72 siegħa qabel ma jintbagħtu lill-klijenti biex jiġi żgurat li ma jfallux mal-installazzjoni.
Ċertifikat ISO 9001:Ċertifikazzjoni ISO 9001 tinkiseb billi ssegwi proċeduri u protokolli stretti ta' assigurazzjoni tal-kwalità li jippermettu traċċabilità u responsabbiltà massima.

3. Servizzi ta 'Personalizzazzjoni
Programmi OEM/ODM:Jippersonalizza l-marka, il-firmware, u l-ippakkjar skont il-ħtiġijiet tal-klijenti.
Konformità tas-Suq Lokali:Il-prodotti kollha jissodisfaw iċ-Ċertifikazzjonijiet tas-suq lokali u l-Klassifikazzjonijiet tal-Vultaġġ (IEC vs. NEC).
Konklużjoni
L-Inverter ta' Vultaġġ Għoli Solis 5-10 huwa soluzzjoni futura u lesta għall-istrateġija għall-klijenti bl-ingrossa li qed ifittxu effiċjenza, iskalabbiltà u konformità. L-inverter jagħti l-akbar spiża u valur ta 'unità wara ġimgħat ta' ttestjar rigoruż u kontribuzzjoni ta 'R&D, il-prodotti u l-kumpanija tagħna se jipprovdu valur imbattal lill-klijenti tagħna f'suq solari kompetittiv madwar id-dinja. L-imsieħba se jkunu qed jappoġġjaw b'mod attiv lill-klijenti bl-ingrossa solari biex jilħqu u jaqbżu b'suċċess il-ħtiġijiet tagħhom tal-fornitur tal-enerġija fis-snin li ġejjin.
It-tags Popolari: Solis 5-10 High Voltage Inverter, iċ-Ċina Solis 5-10 High Voltage Inverter manifatturi, fornituri, fabbrika
parametri tal-prodott
| SKEDA TA' DATA | S6-EA3P(5-10)KAA-NV-ND-H | |||
| Mudelli | 5K | 6K | 8K | 10K |
| Batterija | ||||
| Tip ta 'batterija | Li-jone | |||
| Firxa tal-vultaġġ tal-batterija | 120 - 600 V | |||
| Max. qawwa ta 'ċarġ / discharge | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| Kurrent ta 'ċarġ / discharge | 0 - 25 A | 0 - 50 A | ||
| Isc tal-batterija | 80 A | |||
| Komunikazzjoni | CAN / RS485 | |||
| Output AC (naħa tal-Grid) | ||||
| Qawwa nominali tal-ħruġ | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| Max. qawwa tal-ħruġ apparenti | 5 kVA | 6 kVA | 8 kVA | 10 kVA |
| Vultaġġ tal-grilja nominali | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Firxa tal-vultaġġ tal-grilja | 320 - 460 V | |||
| Frekwenza tal-grilja ratata | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Kurrent tal-ħruġ tal-grilja nominali | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Max. kurrenti tal-ħruġ | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Fattur tal-qawwa | >0.99 (0.8 wassal - 0.8 lura) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Input AC (in-naħa tal-grilja) | ||||
| Max. qawwa tad-dħul | 7.5 kW | 9 kW | 12 kW | 15 kW |
| Kurrent ta' input nominali | 11.4 A | 13.8 A | 18.2 A | 22.8 A |
| Vultaġġ ta' input nominali | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Frekwenza ratata | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Effiċjenza | ||||
| effiċjenza tal-UE | 97.51% | |||
| BAT iċċarġjat / skarikat għal AC max. effiċjenza | 97.50% | |||
| Protezzjoni | ||||
| Protezzjoni kontra l--gżejjer | Iva | |||
| Output fuq protezzjoni kurrenti | Iva | |||
| Protezzjoni ta 'ċirkwit qasir | Iva | |||
| Protezzjoni b'lura tal-batterija | Iva | |||
| Klassi ta 'protezzjoni / Kategorija ta' vultaġġ żejjed | I / II (Batterija), III (Main) | |||
| Dejta Ġenerali | ||||
| Dimensjonijiet (W × H × D) | 600 × 500 × 210 mm | 600 × 500 × 230 mm | ||
| Piż | 24.3 kg | 26.9 kg | ||
| Topoloġija | Transformerless | |||
| Awto-konsum (bil-lejl) | < 25 W | |||
| Firxa tat-temperatura ambjentali operattiva | -25 ~ +60°C (>derating ta' 45 grad) | |||
| Umdità relattiva | 0 - 95% | |||
| Protezzjoni tad-dħul | IP66 | |||
| Emissjoni ta' storbju (tipika) | < 46.9 dB(A) | |||
| Kunċett tat-tkessiħ | Tkessiħ naturali | |||
| Max. altitudni tal-operat | 4000 m | |||
| Standard tal-konnessjoni tal-grilja | VDE-AR-N 4105/EN 50549-10 & EN 50549-1/EN50549SW/EN 50549FI/DK1 & DK2 | |||
| Standard tas-sigurtà | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-3 | |||
| Karatteristiċi | ||||
| Konnessjoni DC | Ipplaggja ta 'konnessjoni rapida | |||
| Konnessjoni AC | Ipplaggja ta 'konnessjoni rapida | |||
| Wiri | Indikatur LED & Bluetooth + APP | |||
| Komunikazzjoni | CAN, RS485, Fakultattiv: Wi-Fi, Ċellulari, LAN | |||







